+strona główna     +dodaj do ulubionych    Polen Dziś są imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
Międzyzdroje - noclegi, pokoje, kwatery, plan miasta.

Szukaj na stronieLINKI
Karpacz
Karkonosze
Szklarska Poręba
Jelenia Góra
Zakopane
Users online: (2)

Ogłoszenia

Ogłoszenia, oferty zapytania użytkowników - Międzyzdroje

Ogłoszenia


Blask-Miedzyzdroje
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Firma sprzátajáca oferuje: Sprzątanie poremontowe Mycie okien Sprzątanie hoteli Pranie dywanów Sprzątanie domów i mieszkań Sprzątanie biur Mycie ciśnieniowe Usługi ogrodnicze zapraszamy --
Ogłoszenie opublikowano: 2017-05-17 | ważność :2017-06-15
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:140869
Netkadra
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Zapraszamy do rejestracji w Agencji Pracy Tymczasowej Netkadra. Przez cały rok poszukujemy pracowników dla firm z różnych regionów Polski. Mikrotech S.A. &#; Netkadra to certyfikowana agencja (nr ), specjalizująca się w tworzeniu miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy możliwość podjęcia pracy na stanowiskach: pomocniczych wspierających produkcję, produkcyjnych, telefonicznej obsługi klienta, biurowych, wspierających sprzedaż, pracownik sieci handlowej, portier, dozorca&#; Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.   Zatrudniamy na umowę o pracę. Nie pobieramy żadnych opłat za rejestrację, proces rekrutacji i zatrudnienie. Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz rejestracyjny na naszej stronie www.netkadra.pl lub zadzwoń:
Ogłoszenie opublikowano: 2017-03-14 | ważność :2017-04-13
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:140108
a.miszka
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Pomogę w przygotowaniu pracy zaliczeniowej, licencjackiej czy magisterskiej. Do każdego tematu podchodzę indywidualnie. Poprawki są uwzględnione w cenie. Wykonam również korektę gotowej już pracy. (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2016-11-09 | ważność :2016-12-08
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:138402
PHRS
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Jesteśmy agencją pracy funkcjonującą w branży gościnności. Nasi klienci to głównie hotele i ośrodki konferencyjne w całym kraju. Z sukcesem Polecamy Hotelarzom Rewelacyjnych Specjalistów. Nasz program został opracowany przez Hotelarzy dla Hotelarzy. Nasz zespół tworzą praktycy zarządzający na co dzień w sektorze gościnności. Ich cenna wiedza i wieloletnie doświadczenie zaowocowało powstaniem PHRS. Wąska specjalizacja w dobrze znanej nam branży jest gwarantem naszego i Waszego sukcesu. W chwili obecnej poszukujemy dla jednego z naszych partnerów kandydatów do pracy na stanowisku: Dyrektor Hotelu Miejsce pracy: województwo zachodniopomorskie, Międzyzdroje Opis stanowiska: Kompleksowe zarządzanie hotelem i restauracją, oraz bazą odnowy biologicznej, Skuteczne zarządzanie zespołem specjalistów, Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług, Wdrażanie standardów w dziedzinie jakości, sprzedaży, marketingu, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi, Utrzymywanie dobrych kontaktów ze stałymi klientami i pozyskiwanie nowych, Przygotowywanie raportów i interpretacja wyników hotelu, Działania sprzedażowe, Wdrażanie procesów dotyczących optymalizacji funkcjonowania hotelu, Nadzór nad sprawnym i efektywnym funkcjonowaniem wszystkich działów hotelu, Współtworzenie strategii rozwoju hotelu, Bieżące raportowanie do właściciela, Wymagania: Doświadczenie w hotelarstwie i gastronomii na podobnym stanowisku poparte sukcesami, Praktyczna umiejętność zarządzania zespołem, Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych, Umiejętność optymalizacji kosztów zarządzania hotelem, Wysokie kompetencje interpersonalne, Zorientowanie sprzedażowe, Zorientowanie na wysoką jakość świadczonych usług, Umiejętności negocjacyjne, Zaangażowanie, dyspozycyjność, dynamizm, Doskonała organizacja pracy, Umiejętność motywowania siebie i współpracowników, Biegła znajomość pakietu MS Office, Znajomość języka niemieckiego, dodatkowym atutem będzie język angielski lub jeden z języków krajów skandynawskich, Czynne prawo jazdy, Oferujemy: Ciekawą pracę pełna wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji; Perspektywy szybkiego rozwoju zawodowego; Atrakcyjny system motywacyjny; Dostęp do szkoleń; Narzędzia pracy &#; telefon komórkowy, laptop; Chętnych prosimy o przesyłanie cv oraz listu motywacyjnego na adres (email ukryty) Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia .. r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z r., poz. , nr ).
Ogłoszenie opublikowano: 2016-02-02 | ważność :2016-03-02
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:134207


Polecamy

Willa Renata


więcej na www
Słońce Bałtyku

MORSKI KLIMAT DAJE ZDROWIE !!! NIE TRAĆ CZASU , WEŹ JE SOBIE !!!
więcej na wwwKorzystanie z serwisu miedzyzdroje.popracy.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

| Polanica Zdrój | Jelenia Góra noclegi | Międzyzdroje | Urlop w Polsce | Jelenia Góra | Noclegi w Polsce |

Serwisy turystyczne popracy.pl
Copyright © 2004 - 2020 Tenet